Ljusstakar Nils Eric Justelius

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, stämplade Nils Eric Justelius, Eksjö 1864, höjd 14 cm

Lagningar

258682

2014-08-13