Leon Fagercrantz oljemålning

Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAGERCRANTZ, Leon (Alfhild Leonard 1866-1935): Skånegård med gäss, signerad Leon Fagercrantz, olja på pannå, 29x37,5 cm

258693

2014-08-13