Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÅBERG, Lasse (född 1940): Musse och Pluto, signerad och daterad Lasse Åberg -98, grafiskt blad, bladmått, ca 66x48 cm, ramad
Zustandsbeschreibung
258694
2014-08-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner