Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ÅBERG, Lasse (född 1940): Musse och Pluto, signerad och daterad Lasse Åberg -98, grafiskt blad, bladmått, ca 66x48 cm, ramad

Zustandsbeschreibung

258694

2014-08-13