Dosa masurbjörk

Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk
Dosa masurbjörk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, 1800-tal, masurbjörk, skuren dekor i form av figurer, längd 15,5 bredd 10 cm

Smärre skador

258697

2014-08-13