Karl-Axel Pehrson oljemålning

Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): "Skelettblad", signerad och daterad Skelettblad. K. A. Pehrson. 70, olja på duk, 42x72 cm

258704

2014-08-13