PA Persson oljemålning

PA Persson oljemålning
PA Persson oljemålning
PA Persson oljemålning
PA Persson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERSON, PA (18/1900-tal): Målaren i det fria, signerad P.A. Person, olja på pannå, 37x59 cm

258705

2014-08-13