Serveringsvagn
2014-08-21
258756
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, på hjultrissor, 1900-talets mitt, stomme i förkromat stål, med två brickor, höjd 63 cm
Smärre slitage