Skåp i gustaviansk stil

Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil
Skåp i gustaviansk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 2-delat, gustaviansk stil, 19/2000-tal, gråmålat, Blomstermåla Åfors möbelfabrik AB, invändigt med hyllplan, front med 2 lådor, höjd 180, 105x44 cm

Stötskador

258757

2014-08-14