Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 2-delat, gustaviansk stil, 19/2000-tal, gråmålat, Blomstermåla Åfors möbelfabrik AB, invändigt med hyllplan, front med 2 lådor, höjd 180, 105x44 cm
Stötskador
258757
2014-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här