Peter Dahl oljemålning

Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning

Klubbat för:

46 000 SEK

Schätzwert

16 000 SEK

Beschreibung

DAHL, Peter (född 1934): "Tomteboda I", signerad och daterad Peter Dahl -96, olja på duk, 60x73 cm

Zustandsbeschreibung

258759

2014-08-14