Klubbat för:
46 000 SEK
Schätzwert
16 000 SEK
Beschreibung
DAHL, Peter (född 1934): "Tomteboda I", signerad och daterad Peter Dahl -96, olja på duk, 60x73 cm
Zustandsbeschreibung
258759
2014-08-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner