Pablo Picasso
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973), efter: PORTRÄTT, "Frederic Joliot Curie", litografi, signerad och daterad i trycket Picasso 26.2.59., numrerad med blyerts 416/1000, bladmått ca 37,5x27,5 cm
258839
2014-08-14