Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973), efter: PORTRÄTT, "Frederic Joliot Curie", litografi, signerad och daterad i trycket Picasso 26.2.59., numrerad med blyerts 416/1000, bladmått ca 37,5x27,5 cm

258839

2014-08-14