Oidentifierad konstnär olja
Valmis
2014-09-28
258870
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Tvätterska, otydligt signerad J Harvey?, olja på duk, 51,5x41 cm
Krackeleringar