Klubbat för:
14 000 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Tvätterska, otydligt signerad J Harvey?, olja på duk, 51,5x41 cm
Krackeleringar
258870
2014-09-28