Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

14 000 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Tvätterska, otydligt signerad J Harvey?, olja på duk, 51,5x41 cm

Krackeleringar

258870

2014-09-28