Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, mahogny, med marmorskiva, mässingsbeslag, bakomliggande lådor i översta lådan, 85, 107x57 cm, nyckel finns
Lagningar, senare marmorskiva, nagg, något maskstungen, senare beslag
258872
2014-08-14