Engelsk skola efter J F Herring oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): efter J F Herring, Hästekipage, bär signatur, olja på duk, 38x51 cm

Färgbortfall

258890

2014-09-28