Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ENGELSK SKOLA (1800-tal): efter J F Herring, Hästekipage, bär signatur, olja på duk, 38x51 cm
Färgbortfall
258890
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här