Erik Jönsson oljemålning

Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JÖNSSON, Erik (1893-1950): Byväg i begynnande oväder, signerad och daterad E Jönsson 1924, olja på pannå, ca 41x32 cm

258922

2014-08-15