Aladåbform och sängvärmardel

Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel
Aladåbform och sängvärmardel

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ALADÅBFORM samt del till SÄNGVÄRMARE, koppar resp mässing, 17/1800-tal, sängvärmaren med delvis genombruten reliefdekor, aladåbform invändigt förtennad, handtag i smide, 37 resp 24 cm

Kuntoraportti

Slitage

258935

Päivämäärä:

2014-08-15