Aladåbform och sängvärmardel
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ALADÅBFORM samt del till SÄNGVÄRMARE, koppar resp mässing, 17/1800-tal, sängvärmaren med delvis genombruten reliefdekor, aladåbform invändigt förtennad, handtag i smide, 37 resp 24 cm
Kuntoraportti
Slitage
258935
Päivämäärä:
2014-08-15