Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal) mansporträtt, olja på duk, oval, monterad i träskuren och förgylld ram, 90x74 cm
Dubblerad duk, lagning, omfattande retuscher, hål, ram med skador
258940
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här