Ovalt mansporträtt i olja

Ovalt mansporträtt i olja
Ovalt mansporträtt i olja
Ovalt mansporträtt i olja
Ovalt mansporträtt i olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal) mansporträtt, olja på duk, oval, monterad i träskuren och förgylld ram, 90x74 cm

Dubblerad duk, lagning, omfattande retuscher, hål, ram med skador

258940

2014-09-28