Oljemålning efter van Dyck

Oljemålning efter van Dyck
Oljemålning efter van Dyck

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A. VAN DYCK (1800-tal): efter, mansporträtt, olja på duk uppklistrad på pannå, 46x38 cm

Krackeleringar

258943

2014-09-28