Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "End of the Nightshift", New York, c-print, silikonmonterad, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson New York 2006, numrerad 3/3, 70x100 cm

258966

2014-08-15