Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSKEDAR, 6 st., 17/1800-tal, silver, bl a E Ericson, Uppsala 1795, A Brandt, Norrköping 1791, Eneroth, Stockholm 1788
Slitage, gravyrer förekommer
258968
2014-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här