Matskedar 1700-tal, silver

Matskedar 1700-tal, silver
Matskedar 1700-tal, silver
Matskedar 1700-tal, silver
Matskedar 1700-tal, silver
Matskedar 1700-tal, silver
Matskedar 1700-tal, silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSKEDAR, 6 st., 17/1800-tal, silver, bl a E Ericson, Uppsala 1795, A Brandt, Norrköping 1791, Eneroth, Stockholm 1788

Slitage, gravyrer förekommer

258968

2014-08-15