Isabel Pons pastell

Isabel Pons pastell
Isabel Pons pastell
Isabel Pons pastell
Isabel Pons pastell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PONS, Isabel (född 1924): Avklädd kvinna, signerad och daterad Isabel Pons -47, pastell, 49x66 cm

258978

2014-08-15