Bestick mm. silver 18/1900-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POKAL, LJUSSTAKE, BESTICK, mm., silver, 18/1900-tal, bl a Sverige, Danmark, England, olika modeller bl a fiolmodell, svensk rund, engelsk snäck, gammal fransk, total vikt exklusive fyllda delar och delar av järn ca 1200 g
Slitage, mindre skador och gravyrer förekommer
258987
2014-08-15