Celso Lagar akvarell
Valmis
2014-09-01
259000
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LAGAR, Celso (Spanien, 1891-1966): Sittande modell, akvarell, signerad, 22x28 cm