Serveringsvagn i teak på benställning i stål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, benställning i stål, på gummiförsedda hjul, höjd ca 54, 40x66 cm

Smärre slitage

259012

2014-08-15