Stolar Holm populär

Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär
Stolar Holm populär

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, troligen "Holm populär", design Oscar Ahrén för Åhlén & Holm, ryggbricka i rotting, sitsar i blå och rostfärgad gallon, benställning i svartlackerat stål, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, en ryggbricka med skada, smärre rostangrepp

259013

2014-08-15