Kista cassone

Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone
Kista cassone

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CASSONE, 1700-tal, bl a valnöt, intarsiadekor med tulpaner och papegojor, höjd 67, 166x56 cm, nyckel finns

Slitage, maskstungen, smärre sprickor, renoverad, kompletterad

259037

2014-08-16