Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CASSONE, 1700-tal, bl a valnöt, intarsiadekor med tulpaner och papegojor, höjd 67, 166x56 cm, nyckel finns
Slitage, maskstungen, smärre sprickor, renoverad, kompletterad
259037
2014-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här