Torun Munthe oljemålning

Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

MUNTHE, Torun (1891-1993): Sommaridyll, signerad och daterad 1944, olja på pannå, 41x65 cm

259048

2014-09-27