Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor av bl a bandrosett, höjd ca 50 cm
Mindre skador, renoverad, kompletterad ljusarm
259050
2014-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här