Soffbord / serveringsvagn 1960-tal
2014-08-16
259056
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD / SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, skiva i keramik, tre genomgående lådor, mässingsdetaljer, på tre gummihjul, höjd 55, 108x40 cm
Bruksslitage