Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
SOFFBORD / SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, skiva i keramik, tre genomgående lådor, mässingsdetaljer, på tre gummihjul, höjd 55, 108x40 cm
Bruksslitage
259056
2014-08-16