Soffbord / serveringsvagn 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

SOFFBORD / SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, skiva i keramik, tre genomgående lådor, mässingsdetaljer, på tre gummihjul, höjd 55, 108x40 cm

Bruksslitage

259056

2014-08-16