Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EKMAN, Marie Louise (född 1944): "Ta dig i kotan", signerad och daterad Marie Louise De Geer 1968, numrerad 9/35, färglitografi, 56x43 cm
Veck, revor, smärre fläckar
259078
2014-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här