Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALADÅBFORMER, 2 st, 1800-tal, koppar, i form av fisk, längd ca 25 cm
Slitage, anlupna, ena skev, bucklor
259081
2014-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här