Aladådformer i koppar
Vollendet
2014-08-16
259081
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ALADÅBFORMER, 2 st, 1800-tal, koppar, i form av fisk, längd ca 25 cm
Slitage, anlupna, ena skev, bucklor