Toiletteservis Rörstrand

Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand
Toiletteservis Rörstrand

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOILETTESERVIS, 6 dlr, sekelskifte 1900, Rörstrand, delvis förgylld dekor av blomster, bestående av tvättfat, tillbringare, tvålkopp med lock, tandborstask med lock, potta, höjd ca 9-28 cm

Krackeleringar förekommer, tillbringare med ytmärken

259088

2014-08-16