Toiletteservis Rörstrand
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOILETTESERVIS, 6 dlr, sekelskifte 1900, Rörstrand, delvis förgylld dekor av blomster, bestående av tvättfat, tillbringare, tvålkopp med lock, tandborstask med lock, potta, höjd ca 9-28 cm
Krackeleringar förekommer, tillbringare med ytmärken
259088
2014-08-16