Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HAHNE, Göran, samtida, nakenstudie till "harmony", blandteknik på papper, signerad och daterad -87, 120x49 cm
259092
2014-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här