Karmstol björk
Valmis
2014-08-16
259107
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
KARMSTOL, 1940/50-tal, björk, spjälad rygg, lösa kuddar samt klädda armlän, klädsel i paisleymönstrat tyg, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, märken, fläckar och skador på tyg