Gustavsberg studiogods

Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods
Gustavsberg studiogods

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA med STÄLL, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, glaserat lergods, märkta med Studiohanden samt signerade EMN, total höjd inklusive ställ, ca 27,5 cm

Kanna med blåsor

259129

2014-08-16