Sadel 1800-tal

Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal
Sadel 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

KLÖVJESADEL, 1800-tal, allmoge, rikt snidad dekor samt text AOS 1803, höjd ca 32, 56x44 cm

Slitage, smärre torrsprickor

259131

2014-08-16