Karmfåtöljer Carl Malmsten Lata Greven

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, Carl Malmsten, "Lata greven", originalklädsel, brännmärkta CM, sitthöjd ca 42 cm

Klädsel med slitage/skador

259135

2014-08-16