Byrå spegel Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BYRÅ, SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitbemålade, infällda plaketter möjligen Wedgewood, 3 lådor, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, fasettslipat glas, höjd ca 75, 125x53, höjd spegel ca 102 cm
Slitage, nyckel saknas
259138
2014-08-16