Byrå spegel Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BYRÅ, SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitbemålade, infällda plaketter möjligen Wedgewood, 3 lådor, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, fasettslipat glas, höjd ca 75, 125x53, höjd spegel ca 102 cm

Slitage, nyckel saknas

259138

2014-08-16