Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): Lyktstolpen, Havanna, blandteknik, 1920-tal enligt uppgift, 43,5x28,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Smärre pappersskador
259146
2014-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här