Adja Yunkers teckning

Adja Yunkers teckning
Adja Yunkers teckning
Adja Yunkers teckning
Adja Yunkers teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): Flickporträtt, monogramsignerad och daterad 17.6.45, rödkrita, 37x29 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Kantreva, veck

259147

2014-08-16