Mapp Teckningar av Johan Tobias Sergel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAPP, teckningar av Johan Tobias Sergel i Nationalmuseum, färgfaksimilreproduktioner, utgivare John Kroon, 1945, numrerad 170/200

Mapp med smärre slitage, ej genomgången

259149

2014-08-16