Georges Braque färglitografi
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRAQUE, Georges (1882-1963): efter, Interieur à la Palette, färglitografi utförd av Henri Deschamps efter förlaga av Georges Braque omkring 1950, signerad och numrerad G. Braque 163/200, 47x47 cm
259152
2014-08-24