Vitrinskåp Louis XVI-stil

Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, mahogny, bronserade mässingsbeslag, bakomliggande glashyllor, bemålade fält med figur och naturscener, höjd 163, 70x37 cm

Smärre slitage

259180

2014-08-17