Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960/70-tal, tillverkat av Hauge, Norge, med lös rökfärgad glasskiva, underrede i jakarandafanér, höjd ca 47, 140x80 cm
Slitage, smärre glasskada
259187
2014-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här