Soffbord med världskarta på kopparskiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1970-tal, skiva i kopparimitation, med dekor av jordglober, benställning i bonat trä på hjul, höjd ca 50, 135x85 cm

Slitage, märken, fläckar

259188

2014-08-17