Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal, skiva i kopparimitation, med dekor av jordglober, benställning i bonat trä på hjul, höjd ca 50, 135x85 cm
Slitage, märken, fläckar
259188
2014-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här