Karmstolar i rokokostil

Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, vitlaserad björk, stoppad sits, klädda armlän samt rygg, dekor av blommor och rocailler, svängda ben, sitthöjd ca 47 cm

Obetydligt slitage

259195

2014-08-17