Karmstolar i rokokostil
Valmis
2014-08-17
259195
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, vitlaserad björk, stoppad sits, klädda armlän samt rygg, dekor av blommor och rocailler, svängda ben, sitthöjd ca 47 cm
Obetydligt slitage