Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981), "Ogri", färgserigrafi, 1959, signerad och numrerad Baertling 8/100, 74 x 38 cm
259207
2014-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här