Olle Beartling Orgi färgserigrafi

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981), "Ogri", färgserigrafi, 1959, signerad och numrerad Baertling 8/100, 74 x 38 cm

259207

2014-08-31